Nábytkové stěny Gwinner
Německý výrobce nábytku Gwinner se v současné době řadí mezi uznávanou značku, která je synonymem dlouholeté tradice a vysoké kvality se zvláštním zaměřením na neotřelý design, technickou dokonalost a vynikající řemeslné zpracování.
Sedací soupravy PONSEL
Německá firma PONSEL patří k nejznámějším německým výrobcům čalouněného nábytku s více jak osmdesátiletou tradicí. Zabývá se výrobou moderních sedacích souprav a je reprezentantem těch nejlepších tradic německé řemeslné výroby.
Ložnice a skříně WIEMANN
Moderní ložnicový a skříňový nábytek Wiemann je určen zákazníkům, kteří kromě špičkového designu hledají i dokonalé zpracování a vysokou kvalitu. Základní typové řady navíc disponují obrovským výběrem variabilních možností a jednotlivých komponent.
Nábytek Akante
Společnost Akante je výrobcem nadčasového designového nábytku, jejíž sortiment tvoří svítidla, rozkládací jídelní stoly, konferenční, přídavné a odkládací stolky, které za využití odolných materiálů (převážně skla a keramiky) vkusně doplní každý interiér. AKANTE si pohrává s kombinacemi barev i materiálů tak, aby výsledek odpovídal nejmodernějším trendům.